Kolorofon – Bogdan Markowicz

KOLOROFON-remastering-cyfrowy-i-koloryzacja-zdjec-plakaty-obrazy-puzzle.png
93136632 1870676969735207 4310015121943429120 o

Dzień Dobry Bardzo :-)
Od ponad 26 lat zajmuje się szeroko pojętym e-marketingiem, przez ostatnie 12 lat głównie w social mediach, profesjonalnym projektowaniem stron internetowych, pozycjonowaniem i optymalizacją SEO również na rynki europejskie czy USA, wdrażaniem wizerunku… szczegóły tu: https://departament.org

Jestem inicjatorem projektu (link–>)SWNF czyli Stara Warszawa na Fotografiach, projekt ma już blisko 5 lat, zrzesza ponad 113 000 członków, dziennie generuje ponad pół milionowe zasięgi. Projekt został otworzony przeze mnie w 2018 roku w lipcu.

W wyniku podnoszenia jakości grupy SWNF rozpocząłem (blikso 4 lata temu) próby koloryzowania i remasteringu starych fotografii.
Bogate doświadczanie w designie na potrzeby marketingu i projektowania witryn internetowych (Webdesign), oraz fotografii klasycznej – obróbki zdjęć w cyfrowej ciemni, czy 5 lat pracy przy współtworzeniu środowiska graficznego “Second Life” i standalone opensim educations 3D na silniku Havoc (physics engine) jako oficjalny certyfikowany digital developer w Linden Lab, który jako jedyny w Polsce wprowadził i zaimplementował oficjalnie do świata VR Mataverse, instytucje rządową (Ministerstwo Środowiska) w 2008 roku, i wielu innych kreatywnych projektach.
To kompleksowe doświadczenie, zaowocowało wysokiej jakości koloryzacjami, którym nadaje charakterystyczny filmowy styl. Prace te zaczęły być bardzo popularne w internecie dzięki zasięgom w  grupie SWNF, generując wielotysięczne odsłony.
W związku z bardzo częstymi prośbami, dotyczącymi sprzedaży tych fotografii kolorowych o wysokiej rozdzielczości 4K do domu jako np plakaty, wyszedłem na przeciw oczekiwaniom, i tak oto powstał ten sklep.

W sklepie na chwile obecną, można zakupić kolorowe plakaty w wielu rożnych formatach, obrazy canva na płótnie. a co roku kalendarze ścienne. W przygotowaniu są również kompleksowe oferty komercyjne dla biur, restauracji, firm itd. Współpracujemy z agencjami reklamy wizualnej.

Wykonuje również indywidualne zlecenia, również dla domów kultury, organizacji NGO, urzędów miast, firm czy osób prywatnych, np pubów, restauracji, firm zajmujących się sprzedażą mieszkań, Brokerów itd W tej sprawie proszę o kontakt.
Serdecznie Ciebie pozdrawiam i Zapraszam do zakupów
Bogdan Markowicz

Rozdzielczości UHD  4K 8K 16K

Wszystkie fotografie są przegotowane do druku w rozdzielczości minimalnej 4K 1000 DPI. Do dużych formatów przygotowuje również rozdzielczości nawet 16K. Plakaty w kategorii: Premium Ultra High Resolutions sa w minimum 8K i 1400DPI

Koloryzacja

Oryginalne fotografie są czaro białe i często są mocno zniszczone. Po procesie retuszu, koloryzacji, remasteringu do 4K zdjęcie odżywa i wygląda na współczesne. Proces jest czasochłonny i wymaga dużo ręcznego retuszu i pracy. Dlatego zdjęć takich nie kupią Państwo nigdzie indziej, nie w takiej kolorystyce i stylu.

Wysokiej jakości druk i papier

Korzystam z wieloletniego doświadczenia wysokiej jakości drukarni w Polsce. Pracują na profesjonalnym i nowoczesnym sprzęcie sprawdzonej Japońskiej marki MUTOH. Korzystają z tuszów ekologicznych (nie mają ostrego zapachu chemii i farb) oraz świetnej jakości papierze WHITEBACK – SIHL 200gr

.