Kolorofon – Bogdan Markowicz

KOLOROFON-remastering-cyfrowy-i-koloryzacja-zdjec-plakaty-obrazy-puzzle.png

Dzień Dobry Bardzo :-)
Od ponad 24 lat zajmuje się szeroko pojętym e-marketingiem, przez ostatnie 10 lat głównie w social mediach, profesjonalnym projektowaniem stron internetowych, pozycjonowaniem i optymalizacją SEO również na rynki europejskie czy USA, wdrażaniem wizerunku… szczegóły tu: https://departament.org

Jestem inicjatorem projektu (link–>)SWNF czyli Stara Warszawa na Fotografiach, projekt ma już ponad 3 lata, zrzesza ponad 100 000 członków, dziennie generuje ponad pół milionowe zasięgi. Projekt należy do Fundacji wspierania kultury „Serce dla Kultury” której to jestem Prezesem. SWNF jest aktywnym projektem pod skrzydłami fundacji.

W wyniku podnoszenia jakości grupy SWNF rozpocząłem (blisko 2 lata temu) próby koloryzowania i remasteringu starych fotografii.
Bogate doświadczanie w designie na potrzeby marketingu i projektowania witryn internetowych, oraz fotografii klasycznej – obróbki zdjęć w cyfrowej ciemni, czy 4 lat pracy przy współtworzeniu środowiska graficznego „Second Life” i standalone opensim educations 3D na silniku Havoc (physics engine) jako oficjalny certyfikowany digital developer, który jako jedyny w Polsce wprowadził i zaimplementował oficjalnie do świata VR instytucje rządową (Ministerstwo Środowiska) w 2008 roku, i wielu innych kreatywnych projektach.
To kompleksowe doświadczenie, zaowocowało wysokiej jakości koloryzacjami, którym nadaje charakterystyczny filmowy styl. Prace te zaczęły być bardzo popularne w internecie, generując wielotysięczne zasięgi.
W związku z bardzo częstymi prośbami, dotyczącymi sprzedaży tych fotografii kolorowych o wysokiej rozdzielczości 4K do domu, wyszedłem na przeciw oczekiwaniom, i tak oto powstał ten sklep.
W sklepie na chwile obecną, można zakupić kolorowe plakaty w wielu rożnych formatach, obrazy canva na płótnie. W przygotowaniu są również kompleksowe oferty komercyjne dla biur, restauracji, firm itd.

Wykonuje również indywidualne zlecenia, również dla domów kultury, organizacji NGO, urzędów miast, firm czy osób prywatnych.W tej sprawie proszę o kontakt.
Serdecznie Ciebie pozdrawiam i Zapraszam do zakupów
B.M.

Rozdzielczości UHD  4K 8K 16K

Wszystkie fotografie są przegotowane do druku w rozdzielczości minimalnej 4K 1000 DPI. Do dużych formatów przygotowuje również rozdzielczości nawet 16K. Plakaty w kategorii: Premium Ultra High Resolutions sa w minimum 8K i 1400DPI

Koloryzacja

Oryginalne fotografie są czaro białe i często są mocno zniszczone. Po procesie retuszu, koloryzacji, remasteringu do 4K zdjęcie odżywa i wygląda na współczesne. Proces jest czasochłonny i wymaga dużo ręcznego retuszu i pracy. Dlatego zdjęć takich nie kupią Państwo nigdzie indziej, nie w takiej kolorystyce i stylu.

Wysokiej jakości druk i papier

Korzystam z wieloletniego doświadczenia wysokiej jakości drukarni w Polsce. Pracują na profesjonalnym i nowoczesnym sprzęcie sprawdzonej Japońskiej marki MUTOH. Korzystają z tuszów ekologicznych (nie mają ostrego zapachu chemii i farb) oraz świetnej jakości papierze WHITEBACK – SIHL 200gr

.