Wystawa kolorowej Pragi w Pałacyku Ksawerego Konopackiego na Warszawskiej Pradze – Bogdan Markowicz

❗1910 rok – Kościół św. Floriana na Pradze.

Bazylika 1910 Praga Warszawa kolorowe plakaty sklep online Markowicz remastering cyfrowy koloryzacje logotypy Kopiowanie

Tym zdjęciem, zachęcam Państwa do odwiedzin zrewitalizowanego Pałacyku Ksawerego Konopackiego przy ulicy Strzelecka 11 który znajduje się na Warszawskiej Pradze.

W nowo otwartym budynku będzie filia Domu kultury Praga.

📌Otwarcie 12 Września 2021
Z okazji otwarcia tego pięknego pałacyku, odbędzie się wystawa moich prac. To już druga w tym roku wystawa. Tym razem na potrzeby otwarcia, zremasterowałem zdjęcia starej Pragi.Tak wiec będą to zupełnie nowe i niewidziane przez Państwa zdjecia w takiej odsłonie. Dziś uchylam zatem rąbka tej wystawy, zapraszając Państwa do odwiedzin tego obiektu.
Projekt realizowany poprzez moją Fundacje Wspierania Kultury ❤️ “Serce dla Kultury”.
👍Przypominam również o trwającej jeszcze wystawie w Bibliotece na Wilanowie do 31 sierpnia. Natomiast z tego co wiem będzie przeniesiona ta wystawa do filii biblioteki, wiec będzie jeszcze okazja zobaczyć. Bedę informował.
Markowicz Bogdan kolorofon Wystawa w Wilanowie 2021 plakaty kolorowej warszawy
💡Kolejna wystawa tym razem z dużym rozmachem, jest w trakcie przygotowań i odbędzie się na starym mieście, ale w przestrzeni publicznej, w styczniu 2022.
Realizuje ją wraz z głównym odziałem PTTK i władzami stolicy 🙂 Uchylając rąbka tajemnicy, będą to zdjecia remasterowane i koloryzowane oczywiscie, ale z lat 50-60 wiec zupełnie nowa odsłona rodzącego się miasta. Odbędą się również, wydarzenia towarzyszące związane z tematem prac.

Warszawa pttk wstawa kolorowej warszawy Bogdan Markowicz stare miasto

📌Dodatkowo na Bielańskich fajfach na serku bielańskim, będzie mini wystawa moich prac, już od tej niedzieli czyli 29.08.2021 gdzie uwaga! Można będzie nabyć plakat z formacie A3 za bardzo atrakcyjną cenę.
Organizatorem imprezy jest: Stowarzyszenie Ulica Stolica Dzielnica, do którego od jakiegoś czasu należę, w końcu ja chłopak z Bielan jestem 🙂

dzielnica stolica ulica Bogdan Markowicz star awarszawa w kolorze wystawaBielanskie fajfy stowarzyszenie dzielnica stolica ulica Markowicz wystawa
😍W następnym tygodniu będzie aż 15 premier nowych plakatów 🙂