Wystawa kolorowej Pragi w Pałacyku Ksawerego Konopackiego na Warszawskiej Pradze – Bogdan Markowicz

❗1910 rok – Kościół św. Floriana na Pradze.

Tym zdjęciem, zachęcam Państwa do odwiedzin zrewitalizowanego Pałacyku Ksawerego Konopackiego przy ulicy Strzelecka 11 który znajduje się na Warszawskiej Pradze.

W nowo otwartym budynku będzie filia Domu kultury Praga.

📌Otwarcie 12 Września 2021
Z okazji otwarcia tego pięknego pałacyku, odbędzie się wystawa moich prac. To już druga w tym roku wystawa. Tym razem na potrzeby otwarcia, zremasterowałem zdjęcia starej Pragi.Tak wiec będą to zupełnie nowe i niewidziane przez Państwa zdjecia w takiej odsłonie. Dziś uchylam zatem rąbka tej wystawy, zapraszając Państwa do odwiedzin tego obiektu.
Projekt realizowany poprzez moją Fundacje Wspierania Kultury ❤️ “Serce dla Kultury”.
👍Przypominam również o trwającej jeszcze wystawie w Bibliotece na Wilanowie do 31 sierpnia. Natomiast z tego co wiem będzie przeniesiona ta wystawa do filii biblioteki, wiec będzie jeszcze okazja zobaczyć. Bedę informował.
💡Kolejna wystawa tym razem z dużym rozmachem, jest w trakcie przygotowań i odbędzie się na starym mieście, ale w przestrzeni publicznej, w styczniu 2022.
Realizuje ją wraz z głównym odziałem PTTK i władzami stolicy 🙂 Uchylając rąbka tajemnicy, będą to zdjecia remasterowane i koloryzowane oczywiscie, ale z lat 50-60 wiec zupełnie nowa odsłona rodzącego się miasta. Odbędą się również, wydarzenia towarzyszące związane z tematem prac.

📌Dodatkowo na Bielańskich fajfach na serku bielańskim, będzie mini wystawa moich prac, już od tej niedzieli czyli 29.08.2021 gdzie uwaga! Można będzie nabyć plakat z formacie A3 za bardzo atrakcyjną cenę.
Organizatorem imprezy jest: Stowarzyszenie Ulica Stolica Dzielnica, do którego od jakiegoś czasu należę, w końcu ja chłopak z Bielan jestem 🙂

😍W następnym tygodniu będzie aż 15 premier nowych plakatów 🙂